Računovodja m/ž

SNIKKS, transport in logistika, d.o.o. Objavljeno: 11/11/2016
Lokacija
Domžale
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

V podjetju SNIKKS, transport in logistika, d.o.o.. zaposlimo novega sodelavca/-ko za zasedbo delovnega mesta: Računovodja m/ž.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • Knjiženje prejetih / izdanih računov, temeljnice in glavne knjige
  • Fakturiranje
  • Druga administrativna dela po potrebi

Pričakujemo:

  • V., VI/1., VI/2. stopnjo izobrazbe računovdske smeri,
  • 5 let delovnih izkušenj,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • dobro znanje angleškega in nemškega jezika,
  • napredno poznavanje MS Office in Windows,
  • izkušnje iz računovodstva, natančnost, organiziranje, analiziranje.

Nudimo:

  • zaposlitev za skrajšan delovni čas 20 ur/teden, z možnostjo zaposlitve za polni delovni čas,
  • delovno razmerje za 6 mesecev, s poskusno dobo 1 mesec,
  • možnost podaljšanja zaposlitve,
  • dopoldanski delavnik.

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da nam  svoj življenjepis skupaj z telefonsko številko oddajo do najkasneje 30.11.2016, preko elektronske pošte na: suada@snikks.si.

2017-06-20T15:51:26+00:00