Računovodja/ knjigovodja (m/ž)

Mipa d.o.o. Objavljeno: 03/08/2015
Lokacija
Vrhnika

Naš naročnik, manjše uspešno družinsko podjetje iz Vrhnike razpisuje prosto delovno mesto računovodje/ knjigovodje. Podjetje je na trgu že več kot 20 let in se ukvarja z uvozom, izvozom ter proizvodnjo na področju energetike. Vitkost, inovativnost, strokovnost ter usmerjenost podjetja na specifična področja so ključni elementi, ki odražajo njegovo uspešnost in ga uvrščajo med najprepoznavnejša podjetja v Sloveniji in na svojem področju.

Ker gre za manjše podjetje iščemo osebo, ki je ni strah poprijeti za raznovrstna pisarniška dela. Predvidoma bo delovni čas namenjen 80% knjigovodstvu ter 20% ostalim komercilano-pisarniškim nalogam.

Kraj opravljanja dela: Vrhnika

Opis dela:

-Knjigovodstvo,

-izdelava letnih poročil in obračunov,

-knjiženje vhodnih faktur,

-spremljanje plačilnega prometa in pošiljanje opominov,

-sprejemanje naročil,

-pripravljanje in oddajanje AJPES in DURS poročil,

-sprejemanje klicev,

-delo z uvoznimi in izvoznimi dokumenti,

-in drugo.

Pričakujemo:

-Ustrezno izobrazbo ekonomske smeri,

-poznavanje knjigovodskega dela,

-poznavanje relevantne zakonodaje in računovodskih standardov,

-aktivno znanje angleškega jezika (poznavanje nemščine in hrvaščine je plus),

-natančno in zanesljivo osebo,

-poznavanje programov MS Office (zaželjeno tudi MS Dynamics NAV / NaVision),

-najmanj 2 leti delovnih izkušenj v računovodstvu ali knjigovodstvu.

Nudimo:

-Prijetno in sproščeno delovno okolje,

-možnost zaposlitve za nedoločen čas,

-zaposlitev za polni delovni čas,

-stimulativno in redno plačilo, 13. plačo in božičnico.

Zaposlitev je za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Če se prepoznate v zgornjem opisu pošljite motivacijsko pismo in življenjepis najkasneje do 21.8. na email: zaposlitev@mipa.si

Prijavljeni kandidati lahko pričakujete odgovor v drugi polovici avgusta.

Sorodna dela

2017-10-16T03:14:36+00:00