Projektant tehnolog v strojništvu m/ž

TPS-TURBINE, družba za tehnično projektiranje in svetovanje, d.o.o. Objavljeno: 24/02/2014
Lokacija
Celje

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Projektiranje vodnih turbin
  • Vodenje proces za izdelavo - tehnolog v proizvodnji

Pričakujemo:

  • V., VI/1., VI/2 stopnjo izobrazbe smer: Strojništvo
  • 10 let delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Dobro znanje angleškega in bosanskega jezika
  • Zahtevno delo z urejevalniki besedil in preglednicami
  • Zahtevno računalniško oblikovanje
  • AUTOCAD 2D IZDELAVA TEHNIŠKE DOKUMENTACIJE
  • 3D MODELIRANJE
  • MS PROJECT - TERMINSKO PLANIRANJE PROIZVODNJE

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za nedoločen delovni čas, s poskusno dobo 6 mesecev

Kandidati naj svoje vloge pošljejo po e-pošti na naslov: simon.rek@tps.si, do 26.3.2014.

Pomembno:  Sprejemamo samo prošnje po e-pošti. Kandidate brez omenjenih delovnih izkušenj bomo izločili iz izbora. Dopišite vašo telefonsko številko, da lahko ustrezne kandidate pokličemo za podrobnejša pojasnil

Sorodna dela

2017-06-03T20:40:43+00:00