OC IMP Klima d.o.o.
Objavljeno
15/09/2021
Lokacija
Godovič
Kategorija
Regija dela/iskanja
Obalna, Notranjsko-kraška

Opis

Opis delovnega mesta:

OC IMP Klima d.o.o. k sodelovanju vabi študente z željo po strokovnem in osebnostnem razvoju.

Na voljo je več prostih delovnih mest v proizvodnji - SESTAVA IONIZACIJSKIH ENOT.

Delo poteka v skupini dveh do treh oseb, ki jo vodi izkušen sodelavec.

Pričakovanja

Od kandidatov pričakujemo pripravljenost in motivacijo za delo, fleksibilnost, zavzetost, učinkovitost, polnoletnost.

Nudimo

  • Delo med tednom od 6h - 14h ali 14h-22h – po dogovoru (po želji tudi ob sobotah).
  • Možen pričetek takoj, dela se lahko do konca oktobra oz. po dogovoru glede na obveznosti.
  • Plačilo 6 €/uro (bruto).
  • Organizirana in plačana malica. Na izbiro je 6 različnih menijev.
  • Delo v uspešnem mednarodnem podjetju, redno plačilo, delo v prijetnem kolektivu in okolju.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo do 27.9.2021 na elektronski naslov: kadri@oc-impklima.com.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha