PROGRAMER (m/ž)

CRM TRACK d.o.o. Objavljeno: 21/02/2019
Lokacija
Pod hribom 55, Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

V svojo ekipo vabimo programerja, ki samostojno rešuje izzive, je odgovoren, vesten, komunikativen, odlično sodeluje v ekipi.

Opis dela:

·      programiranje, razvoj in testiranje produkta bTrack

Pričakovanja

Pričakujemo:

·       Izkušnje s programiranjem.
·       Odgovornost.
·       Vozniški izpit B kategorije.
·       Sposobnost dela v ekipi.

Dodatno bi nas prepričalo:

- Delovne izkušnje.
- Poznavanje relacijskih podatkovnih baz.
- Poznavanje poslovnih procesov.
- HTML5.
- CSS3.
- Poznavanje raznih Javascript knjižnic (jQuery, Angular JS ipd.)
- Responsive design (Bootstrap), poznavanje MVC arhitekture...
- Poznavanje WordPress CMS.
- PHP.
- MySQL.
- Android, iOS (zaželjeno)

Nudimo

Nudimo:

·       Projektno delo za daljše obdobje.
·       Možnost sodelovanja preko podjetja, s.p.
·       Strokovni razvoj in pridobivanje novega znanja.
·       Delo v dinamičnem, kreativnem in sproščenem okolju.

Delo bo potekalo na sedežu podjetja v Ljubljani in pri strankah.

Kako se prijaviti

Vašo prijavo z življenjepisom (CV) pošljite na e-naslov: miha.hocevar@btrack.io

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2019-02-21T09:20:36+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?