Produktni vodja prodaje – samostojni komercialist m/ž

Proplast d.o.o. Objavljeno: 15/10/2014
Lokacija
Ljubljana

Opis

Opis dela:

  • samostojne prodajne aktivnosti zastopniških programov iz področja industrijske avtomatizacije
  • tekoče spremljanje dogajanja na trgu z obiski strank in potencialnih kupcev ter obdelava njihovih povpraševanj
  • pospeševanje prodaje ter iskanje novih kupcev
  • razvijanje in vzdrževanje dobrih odnosov s poslovnimi partnerji

Pogoja za prijavo:

  • izobrazba strojno-tehnične smeri
  • tekoče znanje nemškega jezika

Pričakujemo tudi:

  • osnovo računalniško znanje (MS Office)
  • znanje angleškega jezika
  • vozniški izpit B kategorije
  • poštenost, vestnost ter odgovornost do dela in rezultatov

Nudimo:

  • delo v mladem dinamičnem kolektivu
  • izobraževanje v tujini pri dobaviteljih opreme
  • redno zaposlitev za določen čas z možnostjo kasnejše zaposlitve za nedoločen čas

Prijave sprejemamo do vključno 14.11.2014 preko elektronske pošte na: info@proplast.si.

Sorodna dela

2017-08-17T11:23:54+00:00