Prodajnik – marketing m/ž

Estan, Miran Trupi s.p. Objavljeno: 09/05/2016
Lokacija
Sevnica
Regija dela/iskanja
Spodnjeposavska

Opis

Pred prijavo si odgovori na nekaj vprašanj:

  • Si pozitiven?
  • Mlad po duši, lahko starejši po letih?
  • Poznaš splet malo bolj podrobneje?
  • Si oseba, ki mu je bolj važno stranki ponuditi optimalno in ne najdražjo ampak storitev zanj?
  • Imaš izkušnje s prodajo spletnih storitev?

Opis dela:

  • Telefonsko in spletno trženje
  • Priprava ponudb
  • Podpora strankam

Pričakujemo:

  • Poštenost
  • V. stopnjo izobrazbe ali višjo
  • Komunikativnost
  • Delovne izkušnje s prodajo ali komunikacijo s strankami so pogoj
  • Tekoče znanje slovenskega jezika

Prednosti:

  • Poznavanje urejevalnikov spletnih strani WordPress, Magento
  • Poznavanje Google AdWords, Facebook Powereditor

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas, s poskusno dobo 1 mesec
  • Dopoldanski delavnik

V kolikor ste se v opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence, predvsem pa veselje do dela z ljudmi na prosim v roku 10 dni po objavi oglasa posredujte prijavo preko e-prijava Zaposlitev.info, Razgovori v prvem tednu meseca maja.

Zaradi preglednosti in lažje berljivosti je tu uporabljena le moška slovnična oblika, ki pa velja nevtralno za ženski in moški spol.

2017-09-23T18:08:08+00:00