Prodajni svetovalec v klicnem centru m/ž

Elixor Medical d.o.o. Objavljeno: 16/06/2015
Lokacija
Ljubljana

Opis

IŠČEMO SODELAVCE ZA KLICNI CENTER V LJUBLJANI.

Opis delovnega mesta:

Izbrani kandidati bodo odgovorni za:

  • Kontaktiranje strank po telefonu in organiziranje sestankov
  • Svetovanje strankam
  • Ugotavljanje zadovojstva strank
  • Predstavljanje novosti
  • Doseganje zastavljenih rezultatov

Pričakujemo:

  • Odlično znanje slovenskega jezika
  • Odlične komunikacijske sposobnosti
  • Prijaznost, ambicioznost
  • Uglajen in prepričljiv pristop do strank ter sposobnost poslušanja
  • Pozitivno naravnanost, vztrajnost
  • Fleksibilnost in sposobnost hitrega razmišljanja
  • Računalniška pismenost
  • Dobro poznavanje izdelkov in storitev podjetja (organiziramo izobraževanje pred začetkom dela)
  • Dobre organizacijske sposobnosti in natančnost
  • Veselje do timskega dela

Nudimo:

  • Redno mesečno plačilo
  • Partnersko sodelovanje preko lastnega podjetja (s.p., d.o.o., študentsko delo, projektno delo)
  • Fleksibilen delovni čas
  • Možnost napredovanja
  • Možnost osebnostne in strokovne rasti
  • Delo v prijetnem in dinamičnem kolektivu
  • Za kandidate bomo pred začetkom in tekom zaposlitve organizirali trening in stalna izobraževanja, ki vam bodo omogočala uspešnejše delo.

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati s prodajnimi izkušnjami (ni pogoj).

Če ste pripravljeni na nove izzive, nam čimprej pošljite svoj življenjepis in motivacijsko pismo v slovenskem jeziku preko e-prijavne možnosti Zaposlitev.info.

Sorodna dela

2017-09-13T17:53:24+00:00