Prodajni predstavnik na terenu m/ž

Firmica d.o.o. Objavljeno: 24/04/2015
Lokacija
Ljubljana

Podjetje išče osebo za pridobivanje strank, promocijo in prodajo kozmetičnih izdelkov kozmetičnim in lepotnim salonom.

Opis delovnega mesta:

  • Predstavitev in promocija kozmetičnih izdelkov poslovnim kupcem (B2B).
  • Iskanje in pridobivanje novih strank in naročil.
  • Priprava ponudb.
  • Izvajanje prodajnih aktivnosti.
  • Dostava izdelkov.
  • Delo na terenu s sedežem v Ljubljani.
  • Vodenje dokumentacije.

Pričakujemo:

  • ali V. stopnjo izobrazbe.
  • Izkušnje na področju direktne prodaje (izkušnje s prodajo kozmetičnih izdelkov poslovnim uporabnikom so prednost).
  • Dobre komunikacijske in pogajalske sposobnosti.
  • Dobro govorno in pisno znanje slovenskega jezika.
  • Dobro poznavanje dela z računalnikom (urejanje besedil, preglednic, uporaba interneta, uporaba elektronske pošte)
  • Samostojnost, organiziranost in zanesljivost.
  • Ciljna usmerjenost in pozitivna naravnanost.
  • Veselje do terenskega dela.
  • Vozniško dovoljenje B kategorije.
  • Lasten prevoz.

Nudimo:

  • Redno plačilo.
  • Delovno mesto je za določen čas 6 mesecev.

Svoj življenjepis s kratko predstavitvijo pošljite do 15.5.2015 na elektronski naslov kadri@firmica.si. Vse prijave bomo obravnavali zaupno.

Sorodna dela

2017-10-16T19:48:34+00:00