Prodajni predstavnik m/ž

ZAŠČITA PTUJ KONFEKCIONIRANJE IN TRŽENJE D.O.O. Objavljeno: 21/03/2014
Lokacija
Ptuj

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Kontaktiranje novih in obstoječih kupcev iz baze CRM
  • Terenska prezentacija in prodaja zaščitnih delovnih oblačil lastne blagovne znamke Priori in Zaščita ter osebne varovalne opreme in promocijskih oblačil priznanih blagovnih znamk
  • Izdelava ponudb
  • Izdelava kalkulacij
  • Poročanje vodstvu podjetja

Pričakujemo:

  • VI., VII. stopnjo izborazbe smer: Ekonomija
  • 1 leto delovnih izkušenj s področja prodaje
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Napredno računalniško pismenost, zahtevno delo z urejevalniki besedil, preglednicami, bazami podatkov, računalniškimi omrežji in računalniško oblikovanje
  • Poznavanje programa Pantheon in programa CRM (upravljanje odnosov s strankami)
  • Izrazita ciljna in prodajna usmerjenost

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 8 mesecev

Kandidati naj svoje vloge z življenjepisi pošljejo do najkasneje 10.4.2014 po elektronski pošti na naslov: info@zascita-ptuj.si

Sorodna dela

2017-09-18T15:39:05+00:00