Prodajni predstavnik (m/ž) za zahodno Slovenijo

VHT SKUPINA d.o.o. Objavljeno: 26/11/2018
Lokacija
Zahodna Slovenija
Osrednjeslovenska, Gorenjska, Goriška, Obalna, Notranjsko-kraška

VHT SKUPINA, prodaja farmacevtskih izdelkov in medicinskih pripomočkov, d.o.o. , uspešno rastoče slovensko podjetje, kjer tržimo produkte s katerimi želimo izboljšati kvaliteto zdravja in počutja ljudi. Ekskluzivni distibuter za Jamieson prehranska dopolnila, medilek TM prehranska dopolnila- podpora ob jemanju zdravil, PHARMAhealth TM prehranska dopolnila ter Frezyderm dermokozmetika.

V svojo ekipo vabimo osebo, ki bo prevzela vlogo in odgovornost za delo kot samostojna in odgovorna oseba za širitev prodajne mreže.

K sodelovanju vabimo:

Vas odlikuje poznavanje prodajnih tehnik?
Ste radi v stiku z ljudmi in imate primerno osebnostno moč?
Ste energična, dinamična, fleksibilna in samostojna oseba?

Imate izkušnje z delom na terenu?

Opis delovnega mesta:

  • Potencialni zaposleni bo vsakodnevno postavljen pred izziv povečanja prodaje, redno bo moral spremljati napredek, organizirati, nadzirati in nadgrajevati delovne procese v podjetju.
  • Delo se bo izvajalo večinoma na terenu (predstavitev izdelkov do lekarn). Za delo na terenu mora oseba posedovati izredno visoko stopnjo komunikativnosti, urejenosti in bontona.
  • Izbrani kandidat se bo izobraževal o osebnem razvoju, prodaji, farmaciji, trgu prehranskih dopolnil, trgu kozmetike, lekarniškem trgu in vseh ostalih zadevah povezanih z delovanjem podjetja. Deloval bo v visoko strokovnem okolju in ekipi, ki je vztrajna, pozitivna, komunikativna in zvesta.
  • Zaposleni bo imel priložnost pokazati svoje teoretično znanje in sposobnosti v praksi. Pričakuje se, da bo zaposleni redno rastel na področju prodaje, marketinga ter vodenja. Poudarek bo predvsem na znanju in obvladovanju slovenskega medicinskega in farmacevtskega trga, kjer bo prevzemal najpomembnejše naloge.
  • Sodelovanje na strokovnih kongresih in seminarjih ter organiziranje delavnic in izobraževanj za končne uporabnike in tudi sodelavce.
  • Priprava analiz konkurence in raziskovanje tržišča ter ažurna priprava poročil v zvezi s prodajnim programom.
  • Nudenje strokovne pomoči končnim uporabnikom.
  • Ponujamo zanimivo in zabavno delovno okolje, kjer dovoljujemo napake, saj vemo, da nas naredijo boljše, vendar samo v primeru, da jih ne ponavljamo.

Pričakujemo:

  • VI. ali VII. stopnjo izobrazbe. Prednost imajo kandidati naravoslovne smeri (biotehnologija, biokemija, biologija, mikrobiologija, medicina, farmacija).
  • kreativnost pri produktnem razvoju s poudarkom na uporabni vrednosti za končne uporabnike,
  • osebo, ki je samoiniciativna, samostojna, organizirana in proaktivna.
  • Znanje Excela, Outlooka, raziskovanje na internetu.
  • Natančnost, urejenost, doslednost ter zanesljivost.
  • Sposobnost organizacije in načrtovanja.
  • Najmanj dve leti delovnih izkušenj na enakem ali podobnem delovnem mestu.
  • Izpit B kategorije.

Nudimo:

  • delo v prijetnem in timsko urejenem kolektivu ter podjetju z vizijo;
  • pogodba za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas;
  • zaposleni bo imel na voljo službeno vozilo, služben računalnik in mobilni telefon,
  • stimulativno plačilo in interni bonusni sistem nagrajevanja.

Več o podjetju in blagovni znamki JAMIESON si lahko preberete na www.jamieson.si.

Več o podjetju in blagovni znamki FREZYDERM si lahko preberete na www.frezyderm.si

Če se vidite v opisanem delovnem mestu, vas vabimo, da nam vloge in življenjepis s sliko pošljete na info@vhtskupina.eu

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2018-11-26T14:30:34+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?