Prodajalka m/ž

HIŠA DARIL d.o.o. Objavljeno: 07/12/2018
Lokacija
CELJE
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Savinjska

Opis

Vaše naloge in odgovornosti:

  • delo na blagajni
  • aranžiranje daril
  • komunikativnost ter sposobnost hitro prepoznat želje kupca
  • zalaganje polic z izdelki, ki jih v poslovalnico dostavljamo tedensko
  • dosledno opravljanje dela v skladu s prodajnimi načeli.
  • skrb za čistočo prodajnih polic ter trgovine
  • dobro poznavanje naših artiklov zaradi svetovanja strankam
  • dobro poznavanje ponudbe naših darilnih bonov, zaradi lažjega svetovanja strankam

Pričakovanja

Pričakujemo:

  • osebo , ki je poštena , prijazna in ima veselje do dela s kupci
  • osebo, ki ima smisel za aranžiranje in estetiko
  • osebo , ki ima spoštljiv odnos do kupcev in sodelavcev
  • osebo, ki je prilagodljiva in je zmožna timskega dela
  • osebo, ki ima lasten prevoz
  • osebo ki je učinkovita, ne konfliktna ter odgovorna.

Nudimo

Kaj dobite:

  • pogodbo za določen čas od 3 do 6 mesecev z možnostjo podaljšanja
  • veliko samostojnosti pri ustvarjanju
  • delovno okolje v katerem ne manjka kreativnosti in dinamike
  • pomoč in podporo pri opravljanju vašega dela od samega začetka
  • sodobno delovno okolje v uspešnem podjetju
  • tedenski delovnik se sestavi glede na želje in potrebe delavke in delodajalca ( dogovor ). Možen je tedenski delovnik od 25 do 40 ur na teden.
  • urniki so za vsak mesec v naprej določeni, možna je sprotna uskladitev
  • redna izplačila plač
  • stimulacija kot nagrada za uspešno delo

Kako se prijaviti

kadri@hisadaril.si

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

Prodajalka m/ž   Šentjernej
21/11/2018
Prodajalka m/ž   PE MARIBOR, PE KRŠKO, PE DOMŽALE
16/11/2018
2018-12-07T09:56:11+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?