Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
16/02/2024
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Zaposlimo prijetno osebo, ki ima posluh za stranke in je ustrežljiva.

Opis delovnega mesta:

Kot oseba z veseljem do dela z živili skrbite za pripravo prodajnega prostora in prodajo trgovskega blaga ter pri tem sledite zahtevam kakovosti in higiene.

Pričakujemo:

  • smisel za organizacijo in urejenost prostora,
  • posluh za stranke,
  • ustrežljivost,
  • komunikativnost ter
  • odlično znanje slovenskega jezika.

Ponujamo:

  • delo v izkušenem kolektivu s takojšnjim pričetkom dela,
  • delo za polni delovni čas (40 ur), z urejenim izmenskim delovnikom brez del ob nedeljah in praznikih,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • poleg rednega plačila možnost pridobitve dodatne stimulativne nagrade,
  • socialno varnost, letni regres,
  • možnost razvoja osebnih kompetenc in priložnost za napredovanje na vodilna mesta.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.