Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
24/01/2023
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Za vse z veseljem do dela s tehničnim blagom

Opis delovnega mesta:

Kot oseba z ustreznim znanjem in veseljem do dela s tehničnim blagom skrbite za dobro založenost in urejenost prodajnih polic, svetujete strankam pri nakupu ter sledite danim navodilom.

Pričakujemo:

  • izkušnje na podobnem delovnem mestu,
  • odlično poznavanje delovnega področja (računalništvo, mobilna telefonija, TV-HiFi, bela tehnika …)
  • smisel za organizacijo in urejenost prostora,
  • prevzemanje pobud,
  • srednješolsko izobrazbo,
  • komunikativnost,
  • veselje do dela s strankami ter
  • odlično znanje slovenskega jezika.

Priložnost bomo dali:

  • urejeni,
  • pozitivni in
  • prijazni osebi.

Ponujamo:

  • delo v mladem, a izkušenem kolektivu,
  • takojšnji pričetek z delom,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • zaposlitev za polni delovni čas (40 ur),
  • redno plačilo in stimulativno plačilo z možnostjo pridobitve še dodatne nagrade,
  • socialno varnost,
  • možnost razvoja osebnih kompetenc,
  • samostojnost pri delu ter priložnost napredovanja na vodilna delovna mesta.

Kako se prijaviti

Kandidate in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali vabimo, da nam svoje prijave oddate preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info do najkasneje 20.2.2023.