Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
08/04/2024
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Večkrat nagrajena Ribarnica E.Leclerc vas vabi v svoje vrste

Opis delovnega mesta:

  • svetovanje in prodaja kupcem o prodajnih artiklih na oddelku ribarnice
  • pripravljanje prodajnega prostora za prodajo,
  • označevanje blaga z maloprodajnimi cenami,
  • upoštevanje vseh navodil glede varnosti živil.

Pričakujemo:

  • prijazno in kakovostno storitev,
  • predanost in veselje do dela z ljudmi,
  • komunikativnost,
  • skrb za urejeno, čisto in varno delovno okolje,
  • uresničevanje načrtovanih obveznosti, upoštevajoč navodil nadrejenih,
  • odgovornost in zanesljivost.

Ponujamo:

  • takojšnji pričetek z delom v izkušenem kolektivu,
  • polni delovni čas (40 ur), brez nedeljskega in prazničnega dela,
  • urejen in stanoviten delovnik,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • poleg rednega plačila še možnost prejetja stimulativne nagrade,
  • izplačani redni letni regres in zagotovljena socialna varnost,
  • samostojnost pri delu in razvoj osebnih kompetenc,
  • za ambiciozne sodelavce možnost napredovanja tudi na vodilna mesta.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...