Prodajalec m/ž

Vordis d.o.o. Objavljeno: 11/03/2019
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Prodajali bomo artikle poznanih blagovnih znak:

Coincasa, Villeroy&Boch, Nespresso, WMF, Kitchenaid, Fissler, Iittala, Braun, Philips, Leonardo in še mnoge druge.

Iščemo osebe z željo po izobraževanju na tem področju in s smislom za estetiko.

Pričakujemo:
- najmanj 3. Stopnjo izobrazbe ustrezne smeri
- najmanj 2 leti ustreznih delovnih izkušenj s področja prodaje
- osebo, ki je pozitivna, prijazna ter polna domišljije
- osebo, ki bo vezni člen med izdelkom in stranko
- osebo, ki bo z ostalo ekipo skrbela za odlično delovanje celotne trgovine
- osebo, ki je fleksibilna in ki ji izmensko delo ter delo čez vikend odgovarja
- osebo, ki se rada pogovarja
- zaželeno znanje tujih jezikov: angleški, nemški, hrvaški/srbski jezik ter tudi italijanski jezik
- Vozniški izpit B kategorije

Opis delovnega mesta:

- Prodaja izdelkov, kateri bodo v programu ter pomoč kupcem pri odločitvah
- Prilagajanje ponudbe izdelkov željam kupcev
- Demonstriranje izdelkov potencialnim kupcem
- Obveščanje kupcev o lastnostih in načinu uporabe izdelkov
- Deklariranje izdelkov in prevzemi,
- Nameščanje izdelkov na razstavne prostore
- Pisanje računov, seznamov in potrdil
- Preverjanje blagajniških prejemkov
- Evidenca reklamacij – sodelovanje z vodjo prodaje
- Inventura
- Druga dela in naloge po odredbi direktorice in vodje prodaje
- Skrb za lastno izpopolnjevanje

Nudimo:

- redno plačilo,
- delo v urejenih delovnih razmerah
- lokacija dela: Veleblagovnica NAMA, Tomšičeva 2, 1000 Ljubljana (4. Nadstropje –
gospodinjski oddelek)
- dvoizmenski delovni čas (od ponedeljka do sobote)

V urejenem okolju ponujamo delovno razmerje za določen čas 12 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev in možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.
Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj, sprejemamo
na naslov: Vordis d.o.o., Cesta 24. junija 90, 1231 Ljubljana Črnuče ali na elektronskem naslovu: info@brodnik.si.
Telefonskih informacij ne dajemo.
V prijavi navedite tudi vaše kontaktne podatke, na katere ste dosegljivi (tel. št. in elektronski naslov).

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

Prodajalec m/ž   Koper
21/03/2019
Prodajalec - m/ž   Cerknica
06/03/2019
Prodajalec m/ž   Ilirska Bistrica
06/03/2019
2019-03-11T10:24:35+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?