Prodajalec m/ž

Gostilna, pizzeria in delikatesa Ljubljanski Dvor, Ivan Kapetanović s.p. Objavljeno: 09/09/2015
Lokacija
Ljubljana

Iščemo prijazno osebo za prodajo v delikatesi s hitro prehrano v centru mesta.

Opis delovnega mesta:

  • prodaja hrane ter pijače
  • priprava hrane (sendviči, peka pred-pripravljenih peciv ipd.)
  • skrb za red in čistočo lokala med delom

Pričakujemo:

  • osebo, ki je zanesljiva, prilagodljiva ter komunikativna
  • veselje do dela z ljudmi
  • pripravljenost na 5 do 6 dnevni delovnik - dela se tudi ob sobotah, nedeljah in praznikih
  • izkušnje (zaželene)

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 1-3 mesece
  • delo poteka v treh izmenah
    • 7:00/8:00 -12:00/13:00
    • 12:00/13:00 - 19:00
    • 19:00-24:00/1:00)
  • urna postavka od 4€ do 5,5€ neto
  • redno plačilo
  • delo v uspešnem ter stabilnem gostinskem podjetju z dolgoletno tradicijo

Zainteresirani kandidati se lahko na delovno mesto prijavijo preko elektronske pošte ljubljanskidvor@gmail.com ali telefona 01 251 6555.

Sorodna dela

Prodajalec m/ž   Domžale
19/09/2017
Prodajalec m/ž   Vipava
18/09/2017
Prodajalec m/ž   Črnomelj
08/09/2017
Prodajalec m/ž   Ruše
05/09/2017
2017-09-21T06:54:34+00:00