Prodaja turističnih aranžmajev/delo v športni turistični agenciji

Altituda d.o.o. Objavljeno: 03/01/2018
Lokacija
Bled / Ljubljanska cesta 1
Regija dela/iskanja
Gorenjska

Smo turistična agencija za adrenalinske pustolovščine, nahajamo se na Bledu, išče se delavec/ka za prodajo aranžmajev in aktivnosti v agenciji. Če vam ne manjka dobre volje in vas delo z ljudjmi veseli potem ste na pravem mestu:

1.Opis delovnega mesta:

  1. a) Naloge in odgovornosti:

- delo z blagajno

- organiziranje delovnega procesa

- zagotavljanje zadovoljstva gostov

- skrb za rezervacije in prodajo produktov

- skrb za trženje in promocijo

- komunikacija s strankami (sprejem klicev, klicanje strank, osebni sprejem strank)

- sestavljanje/pripravljanje ponudb in računov

- informiranje gostov

Pričakovanja

  1. Pričakujemo

- dobra volja

- pismenost v slovenskem in angleškem jeziku

- kreativnost in samoinciativnost

- dobre komunikacijske in organizacijske sposobnosti

- urejenost

- odlično znanje angleškega jezika

- poznavanje dela z računalnikom (uporaba excela,worda)

- seznanjenost s socialni omrežji (facebook, instagram)

- sposobnost za timsko delo

- lepo obnašanje

- izpit B kategorije in lastno prevozno sredstvo

- prilagajanje, pozitiven odnos do sprememb, samostojnost, komunikativnost, mobilnost

  1. Zahtevana izobrazba

VI/1. VI/2. VII. VIII/1.

Nudimo

  1. Ponujamo

- redno plačilo

- možnost za osebni razvoj

- prijetno delovno okolje v mladem kolektivu

- dinamično in zanimivo delo

- poskusna doba 6 mesecev

- stimulativno plačilo

- samostojno delo

Mesečno plačilo: po dogovoru

Kako se prijaviti

Vse kandidate in kandidatke, ki ste v zgornjem opisu prepoznali novo karierno priložnost vabimo, da nam pišete na email: altitude-activities.com

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2018-01-03T19:02:43+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?