Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
24/01/2023
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

E.Leclerc ribarnica z najkakovostnejšo ponudbo morske hrane v Sloveniji Vas vabi, da se nam pridružite v strokovni in utečeni ekipi pripravljalcev, prodajalcev in svetovalcev. Če imate veselje do dela s pripravo sušijev oz. bi se radi naučili pripravljati suši, nam pošljite svoj življenjepis.

Opis delovnega mesta:

  • priprava in kuhanje živil za suši,
  • pakiranje sušija v embalažo,
  • pripravljanje prodajnega prostora za prodajo,
  • skrb za čistočo in higieno delovnega prostora
  • svetovanje in prodaja kupcem o prodajnih artiklih na oddelku ribarnice
  • označevanje blaga z maloprodajnimi cenami,
  • upoštevanje vseh navodil glede varnosti živil.

Pričakujemo:

  • kakovostno storitev,
  • timski duh,
  • komunikativnost,
  • predanost in veselje do dela z ljudmi,
  • organiziranost in urejenost,
  • skrb za čisto in varno delovno okolje,
  • uresničevanje načrtovanih obveznosti, upoštevajoč navodil nadrejenih,
  • odgovornost in zanesljivost.

Ponujamo:

  • usposabljanje na delovnem mestu za pripravo sušija,
  • takojšnji pričetek z delom,
  • urejen dopoldanski 5 dnevni delovnik, brez dela na praznike in ob nedeljah,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • zaposlitev za polni delovni čas (40h),
  • redno plačilo z možnostjo pridobitve dodatne nagrade,
  • izplačan letni regres,
  • socialno varnost,
  • priložnost za razvoj osebnih kompetenc.

Vsem sodelavcem je omogočen hitro dostopno ter brezplačno parkirno mesto v garažni hiši.

Kako se prijaviti

Kandidate in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali vabimo, da nam svoje prijave oddate preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info do najkasneje 20.2.2023.