Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
22/01/2024
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Uspešna mednarodna trgovska veriga E. Leclerc vabi pod svoje okrilje organizirano in predano osebo, ki ima smisel za urejenost delovnega prostora.

Opis delovnega mesta:

  • prevzemanje naročenega svežega živilskega blaga,
  • preverjanje skladnosti izdelkov ali blaga,
  • zagotavljanje hladne verige,
  • preverjanje skladnosti administrativnih dokumentov (prevzemnica, dobavnica, transportni list, naročilnica),
  • vnašanje podatkov v računalnik,
  • zagotavljanje učinkovito skladiščenje in zlaganje izdelkov v skladišču, upoštevajoč varnostne standarde,

Pričakujemo:

  • izkušnje na primerljivih delovnih mestih,
  • skrbno upravljanje z viličarjem in trgovskim blagom,
  • skrb za prehodnost skladiščnih in požarnih prehodov ter dostopnost do trgovskega blaga,
  • fizična pripravljenost,
  • skrb za urejenost in čistočo v skladišču (folije/kartoni/pometanje),
  • uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč navodila nadrejenih,
  • zanesljivost, odgovornost, fleksibilnost in timski duh.

Nudimo:

  • delo v stabilnem in izkušenem delovnem okolju,
  • takojšnji pričetek z delom za polni delovni čas (40h),
  • stanoviten dopoldanski urnik delovnik,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • redno plačilo, letni regres,
  • socialno varnost ter
  • samostojnost pri delu omogoča razvoj osebnih kompetenc in priložnost za napredovanje na vodilna mesta.

Vsem sodelavcem je vedno na voljo hitro dostopno in brezplačno parkirno mesto v garažni hiši.
Prijave z življenjepisom oddajte preko spletne strani ali na elektronski naslov zaposlitev@ljubljana.leclerc.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.