KMAG d.o.o.
Objavljeno
05/10/2023
Lokacija
Maribor
Regija dela/iskanja
Podravska

Vstopite v mednarodno zgodbo uspeha Kia, ki je eden največjih avtomobilskih proizvajalcev vozil na svetu. Naši izkušeni strokovnjaki sodelujejo pri nastajanju najkvalitetnejših vozil na svetu, kar dokazuje tudi študija JD Power, ki je blagovno znamko Kia uvrstila v sam vrh. To ravno tako dokazujejo tudi številne oblikovalske nagrade, ki jih Kia prejema za svoj design že vrsto let. Prav tako je KIA sinonim za najvarnejšega sopotnika v vašem vsakdanjiku, zato smo ponosni, da smo lahko z Vami že 25 let kot zastopnik vozil KIA.

V našo ekipo KIA Centra v Mariboru, vabimo:

PRALCA  VOZIL (m/ž)

Vaše delovne naloge bodo:

  • pranje in čiščenje vozil (zunaj in znotraj),
  • poliranje vozil,
  • komunikacija s servisnimi sprejemniki,
  • skrb za čisto delovno okolje.

Pričakujemo:

  • najmanj IV.stopnjo izobrazbe ustrezne smeri,
  • zaželene so izkušnje na področju notranjega in zunanjega čiščenja vozil,
  • natančnost in odgovornost,
  • poznavanje osnov avtomobilizma,
  • vozniško dovoljenje B kategorije (najmanj 2 leti),
  • vizijo kariernega razvoja v avtomobilski industriji.

Ponujamo:

  • delo v mednarodnem avtomobilskem podjetju,
  • delovno razmerje za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom,
  • izplačilo nadpovprečnega regresa za letni dopust,
  • delo v ekipi z močnim timskim duhom.

Vabimo vas, da nam pošljete svojo prijavo z življenjepisom najkasneje do 23.10.2023.