Pospeševalec prodaje orodja in strojev za servisne delavnice m/ž

Special d.o.o. Objavljeno: 02/10/2014
Lokacija
Maribor

Opis

OPIS DELOVNEGA MESTA:
• načrtovanje, usmerjanje in usklajevanje politike trženja in prodaje;
• pridobivanje strank ter skrb za obstoječe stranke;
• kontaktiranje obiskovanje in svetovanje strankam;
• odgovarjanje za izvajanje prodaje na podlagi plana prodaje podjetja;
• skrb za dobro ime podjetja;
• prodaja na terenu (Slovenija).

PRIČAKUJEMO:
• dokončano srednješolsko izobrazbo, tehnične smeri - ekonomist;
• znanje nemškega jezika (razumevanje-tekoče, branje-tekoče, pisanje-tekoče)
• zaželene so izkušnje iz prodaje, niso pa pogoj;
• dobre komunikacijske in pogajalske spretnosti;
• veselje do dela z ljudmi;
• prodajno naravnanost;
• pripadnost podjetju;
• poznavanje orodij MS Office (Outlook, Excel, Word, ...);
• vozniški izpit B kategorije.

NUDIMO:
• izredno razgibano in dinamično delo;
• možnost samostojne organizacije dela;
• uporaba službenega telefona;
• urejeno delovno okolje ter dobre pogoje dela;
• zelo stimulativni dohodek;
• izobraževanje in podporo;
• tri mesečno poskusno dobo;
• ponujamo izključno pogodbeno delo preko s.p. ali d.o.o. .

NAČIN PRIJAVE KANDIDATOV:
• kandidati naj pošljejo vlogo z življenjepisom po e-pošti na info@special.si, do najkasneje 1.11.2014.

Sorodna dela

2017-10-14T02:55:01+00:00