Poslovni sekretar m/ž

Vordis d.o.o. Objavljeno: 07/01/2019
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Pričakujemo:

- najmanj 5. Stopnja izobrazbe ustrezne smeri
- najmanj 2 leti ustreznih delovnih izkušenj
- izkušnje s področja administrativnega dela
- poznavanje osnov knjigovodstva, računovodskih standardov in davčnih predpisov
- uporabniška znanja z urejevalniki besedil in preglednic MS Office
- Znanje jezikov: angleški jezik in hrvaški/srbski jezik (razumevanje zadovoljivo, govorjenje
zadovoljivo, pisanje zadovoljivo), zaželjeno tudi italijanski jezik
- Vozniški izpit B kategorije
- organiziranost, natančnost, vestnost in zanesljivost
- sodelovalna naravnanost, prilagodljivost, iznajdljivost.

Opis delovnega mesta:

- vodenje administracije podjetja
- Urejanje dnevne dokumentacije
- Odpiranje in evidentiranje pošte
- Izvajanje posameznih del s področja računovodsko, finančnih del
- Vodenje kadrovske evidence, priprava podatkov za obračun plač
- Komunikacija z zunanjim računovodstvom ter priprava raznih dokumentov
- Pripravljanje kompenzacij ter klicanje dolžnikov
- Pripravljanje poročil in analiz prodaje
- Obračun stimulacij za določena delovna mesta
- Pisanje potnih nalogov
- Zbiranje naročil ter naročanje potrošniškega in pisarniškega materiala
- Prevzemi blaga ter fakturiranje
- Komunikacija z dobavitelji, tudi tujimi
- Naročanje prevoza iz tujine
- Ostala administrativna dela po navodilih direktorice

Nudimo:

- redno plačilo
- delo v urejenih delovnih razmerah
- delovni čas od ponedeljka do petka od 8.00-16.00

V urejenem okolju ponujamo delovno razmerje za določen čas 12 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev in možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.
Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj, sprejemamo na naslov: Vordis d.o.o., Cesta 24. junija 90, 1231 Ljubljana Črnuče ali na elektronskem naslovu: info@brodnik.si.
Telefonskih informacij ne dajemo.
V prijavi navedite tudi vaše kontaktne podatke, na katere ste dosegljivi (tel. št. in elektronski naslov).

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

19/01/2019
2019-01-07T15:11:41+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?