Poslovni sekretar m/ž

Popravilo motornih koles Moto Darko Klemenčič s.p. Objavljeno: 26/10/2016
Lokacija
Maribor
Kategorija
Regija dela/iskanja
Podravska

Opis

Delovne naloge novega sodelavca:

  • Prevzemanje robe,
  • pisanje ponudb, predračunov, računov,
  • komuniciranje s strankami,
  • arhiviranje, priprava celotne dokumentacije za računovodstvo .

Pričakujemo:

  • VI/1., VI/2 stopnjo izobrazbe
  • 6 mesecev delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Tekoče znanje angleškega jezika
  • Napredno poznavanje del z urejevalniki besedil, preglednicami in bazami podatkov
  • Komunikativnost

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas 24 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev
  • Dopoldanski delavnik

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam do vključno 2.11.2016 oddate prijavo z življenjepisom preko elektronske pošte na: moto.klemencic@gmail.com.

Sorodna dela

2017-09-15T08:18:23+00:00