Poslovni asistent m/ž

B N M , avtomobilska industrija, d.o.o. Objavljeno: 23/11/2016
Lokacija
Maribor
Regija dela/iskanja
Podravska, Savinjska, Pomurje

Opis

Delovne naloge novega sodelavca:

  • Asistenca vodstvu podjetja (termini, dopisi, zapisniki, analize, ...),
  • pomoč na področju kadrovske evidence, računovodstva in pošte,
  • pomoč pri organizaciji dogodkov,
  • ostala administrativna dela.

Pričakujemo:

  • Najmanj VI. stopnja univerzitetne izobrazbe
  • Vozniški izpit B kategorije
  • 5 let delovnih izkušenj
  • Aktivno znanje nemškega in angleškega jezika
  • Kreativno obvladovanje sodobne programske opreme in računalniške obdelave podatkov
  • Sposobnost koordiniranja in organiziranja
  • Komunikativnost, odločnost, natančnost, odgovornost, ciljna usmerjenost, iznajdljivost, samoiniciativnost,
  • Pozitiven odnos do dela in pri delu z ljudmi
  • Za prijavo so potrebni življenjepis, spričevala, diplome, potrdila o znanjih in veščinah

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas 3 mesecev, možnost zaposlitve za nedoločen čas
  • Dopoldanski delavnik

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam do vključno 8.12.2016 oddate prijavo z življenjepisom preko elektronske pošte na: info@bnm.si.

2017-06-27T10:54:43+00:00