LGZ, Lesna industrija d.o.o.
Objavljeno
26/11/2021
Lokacija
Apače
Kategorija
Regija dela/iskanja
Pomurje

LGZ, lesna industrija d.o.o. vabi v svoje vrste 2 kandidata za delovno mesto:

Pomožni delavec na žagi in skladišču

Delovne naloge:

  • Pomožna dela pri manipulaciji z lesom
  • Letvičenje lesa
  • Pomoč na žagi
  • Pomoč pri polnjenju in praznjenju sušilnic
  • prelaganje, zlaganje, dvigovanje rezanega in okroglega lesa ročno ali z viličarjem
  • čiščenje skladišča
  • drugo po naročilu nadrejenega delavca

Pričakovanja

Od kandidata pričakujemo:

  • Zaželjen je izpit za viličarja, ter izpit za motorno žago, ni pa pogoj

Nudimo

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • Redno plačilo

Delo v našem podjetju je zelo dinamično.

Kako se prijaviti

Kandidati naj prošnjo pošljejo:

  • po pošti na LGZ d.o.o., Apače 2, 9253 Apače
  • po elektronski pošti na tamara@lgz.si
  • pokličejo po telefonu 031 341 141
  • preko obrazca prijavi se Zaposlitev.info

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha