Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
24/01/2023
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

V naše vrste vabimo ambiciozno ter izkušeno osebo pri organizaciji dela in pri vodenju zaposlenih

Opis delovnega mesta:

  • organizacija in koordiniranje dela zaposlenih,
  • priprava in strežba živil za prodajo,
  • skrb za pripravo prodajnega prostora,
  • skrb za čistočo delovnega prostora,
  • sledenje vsem zahtevam kakovosti in higiene.

Naša pričakovanja:

  • izkušenost pri vodenju zaposlenih,
  • poznavanje procesa priprave živil,
  • kakovostno storitev,
  • timsko sodelovanje,
  • smisel za organizacijo in urejenost delovnega prostora,
  • samostojnost pri delu, zanesljivost, natančnost, odgovornost, fleksibilnost,
  • uresničevanje načrtovanih obveznosti upoštevajoč navodila nadrejenih.

Ponujamo vam:

  • takojšnji pričetek z delom v izkušenem kolektivu,
  • tesno sodelovanje z vodstvom podjetja,
  • polni delovni čas, brez nedeljskega in prazničnega dela,
  • urejen in stanoviten delovnik,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • redno mesečno plačilo,
  • izplačani redni regres in zagotovljena socialna varnost,
  • samostojnost pri delu in razvoj osebnih kompetenc,
  • za ambiciozne sodelavce možnost napredovanja tudi na vodilna mesta.

Kako se prijaviti

Kandidate in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali vabimo, da nam svoje prijave oddate preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info do najkasneje 20.2.2023.