ENERGO PLUS, d.o.o.
Objavljeno
05/05/2022
Lokacija
Štajerska
Regija dela/iskanja
Podravska

V podjetju Energo Plus d.o.o. zaposlimo novega sodelavca na delovnem mestu:

POMOČNIK SERVISERJA (m/ž) na Štajerskem

Delovne naloge:

  • pomoč pri servisiranju in vzdrževanju naprav in sistemov prezračevanja, hlajenja in ogrevanja,
  • preprosta montažna dela, ki jih narekuje servis.

Pogoji:

  • vsaj IV. stopnja zaželeno strojne ali elektro smeri (ni pogoj)
  • vozniški izpit B. kategorije
  • pasivno znanje angleškega jezika

Pričakujemo osebo, ki je pozitivno usmerjena, se pripravljena učiti novih veščin, je iznajdljiva, samoiniciativna in rada dela s strankami in v skupini.

Nudimo enoizmensko delo, zaposlitev za določen čas z dvomesečnim poskusnim delom z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas, stimulativno plačilo in nagrajevanje glede na dosežke, izobraževanje ter možnost osebnega razvoja.

Pisne ponudbe s kratkim življenjepisom pričakujemo na naslovu: ENERGO PLUS, d.o.o., Koprska ulica 108 D, 1000 Ljubljana ali po e-pošti: alenka.okrslar@energoplus.si

Ponudbe pričakujemo do 25.05.2022.

Uveljavi