Pomočnik na kmetiji m/ž

FMG kadrovska agencija d.o.o. Objavljeno: 01/09/2015
Lokacija
Nemčija - regija Bayern

Naš naročnik je eno vodilnih storitvenih podjetij na področju zimske službe, urejanja okolice, vzdrževanja objektov in naprav, zunanjega in notranjega čiščenja.

Naš naročnik išče primerno osebo z izkušnjami na področju kmetijstva, za delo na področju južne Nemčije - regija Bayern.

Opis delovnega mesta:

  • pomoč v hlevu
  • pomoč na polju
  • pomoč pri gospodarjenju kmetije

Prednost imajo kandidati z izkušnjami pri pridobivanja mleka in predvsem poznavanja in dela z napravami.

Pričakujemo:

  • I., II., III. stopnjo izobrazbe
  • obvezno dobro znanje nemškega jezika
  • veljavno vozniško dovoljenje za traktor je obvezen pogoj
  • izkušnje na podobnem delovnem mestu predstavljajo prednost
  • zanesljivost, odgovornost, marljivost
  • veljavno vozniško dovoljenje B kategorije in lastno prevozno sredstvo
  • zmožnost samostojnega vodenja kmetije

Nudimo:

  • delo v urejenem okolju
  • možnost dolgoročnega sodelovanja
  • redno plačilo
  • bivanje
  • delo v Nemčiji
  • možnost kasnejše zaposlitve partnerja
  • dolgoročen najem ali odkup kmetije
  • zaposlitev za 35 ur tedensko
  • možnost dodatnega zaslužka (ob nedeljah)

Vabimo kandidate, ki ste v zgornjem opisu prepoznali pravo priložnost za svoj poklicni profil, da nam svojo prijavo z življenjepisom, v slovenskem in nemškem jeziku, pošljete preko portala Zaposlitev.info, najkasneje do 30. 9. 2015.  Obravnavali bomo izključno popolne vloge.

Sorodna dela

2017-10-22T20:36:29+00:00