HRM REŠITVE d.o.o. Objavljeno: 01/02/2021
Lokacija
NEMČIJA
Osrednjeslovenska, Gorenjska, Podravska, Dolenjska, Savinjska, Pomurje, Koroška, Goriška, Obalna, Notranjsko-kraška, Spodnjeposavska, Zasavska

Za našo stranko, iščemo več novih sodelavcev za delovno mesto POMOČNIK ELEKTRIČAR (M/Ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • vezanje elektro omaric,
  • vezanje vtičnic.

Pričakovanja

OD OSEBE PRIČAKUJEMO:

  • srednjo poklicno šolo,
  • delovne izkušnje obvezne!
  • pričakujemo osebo z veseljem do dela,
  • osnovno znanje nemškega jezik – ni obvezno, je zaželeno.

Nudimo

  • dobre medsebojne odnose,
  • redno delovno razmerje,
  • izmensko delo, po razporedu tudi vikendi,
  • dobro plačilo in dodatki.

Kako se prijaviti

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov ziga@hrm-resitve.si

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na prej navedenem elektronskem naslovu.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...