Pomoč v gostinstvu m/ž

Hotel Palace Portorož, d.o.o., Kempinski Palace Portorož Objavljeno: 08/09/2016
Lokacija
Portorož
Regija dela/iskanja
Obalna

Opis

Opis delovnega mesta:

  • Pomoč v strežbi hrane in pijače.
  • Skrb za zadovoljitev potreb gostov.
  • Druga dela po navodilih vodje.

Nudimo:

  • Študentsko delo za določen čas z možnostjo podaljšanja.
  • Delo v dinamični, kreativni in prestižni mednarodni hotelski verigi.
  • Strokovno izpopolnjevanje in izobraževanje.
  • Možnost zaposlitve in pridobivanja mednarodnih izkušenj.

Pričakujemo:

  • Tekoče znanje angleškega jezika.
  • Italijanski in /ali nemški jezik predstavlja prednost.
  • Vsaj 1 leto delovnih izkušenj v pripravljanju jedi.

Vaše cenjene prijave z življenjepisom v slovenskem jeziku in priloženo fotografijo nam pošljite na elektronski naslov ps.portoroz@kempinski.com ali po pošti na Hotel Palace Portorož, Kempinski Palace Portorož, za Kadrovsko službo, Obala 45, 6320 Portorož.

Sorodna dela

2017-09-22T14:07:25+00:00