AB VAL LES d.o.o. Objavljeno: 16/09/2020
Lokacija
Sežana, Primorska, Italija
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Notranjsko-kraška

Opis

Opis delovnega mesta in obseg dela

Po končanem svetovanju in prodaji talnih oblog strankam ima drug najpomembnejši korak prav polagalec talnih oblog. Vzpostaviti mora prijazen in profesionalen stik s stranko ter se z njo uskladiti za ustrezen termin polaganja talnih oblog. Poleg komunikativnosti in organiziranosti zahteva to delo tudi natančnost, iznajdljivost, fleksibilnost in predvsem zanesljivost. Izkušen polagalec talnih oblog pridobi vse potrebne podatke od stranke za nemoteno opravljanje dela, jo informira oziroma obrazloži postopek polaganja talnih oblog ter kvalitetno in dovolj hitro opravi svoje delo. Delo je razgibano, terensko in občasno zahteva tudi iznajdljivost oziroma reševanje izzivov – ne bo ti dolgčas, ne boš pa tudi pregorel.

Tvoje delo bo obsegalo:

  • izmera talne površine, vlage tal in svetovanje strankam glede polaganja,
  • polaganje različnih vrst parketov in vinilnih talnih oblog,
  • montaža notranjih vrat,
  • brušenje različnih podlag,
  • izravnava podlage z izravnalno maso,
  • obnova parketa,
  • ter ostala dela po navodilih nadrejene osebe.

Kaj pričakujemo od tebe?

V svoj kolektiv si želimo pridobiti sodelavca, ki bo ostal v našem podjetju na dolgi rok, bo pripaden in na katerega se lahko zanesemo – mi kot tudi naše stranke. Nekoga, ki mu ni težko delati, je pri svojem delu natančen in razumno hiter, si zna pravilno organizirati delo, je prijazen, odgovoren, iznajdljiv in razume stranke. S svojim znanjem in izkušnjami boš pripomogel k uresničevanju že zastavljenih ciljev in postavljanju novih.

Pričakovanja

  • da imaš dokončano srednjo poklicno izobrazbo ali pa dolgoletne izkušnje pri polaganju talnih oblog,
  • vsaj osnovno poznavanje področja talnih oblog oziroma da si se pripravljen tudi naučiti kaj iz tega področja,
  • da si organiziran, komunikativen, natančen, iznajdljiv, fleksibilen ter zanesljiv,iImaš veselje do dela in si ročno spreten.
  • Imaš vozniški izpit B kategorije,
  • znanje slovenskega jezika (zaželjeno osnovno znanje italijanskega jezika).

Nudimo

  • uvajanje v delo z mentorstvom,
  • redno in stimulativno plačilo,
  • dodatke na uspešnost in redno izplačan regres ter božičnica,
  • plačano dodatno zdravstveno zavarovanje in letno zavarovanje v tujini,
  • višja plača za polaganje v Italiji,
  • novo službeno vozilo in novi parketarski stroji,
  • dinamično delovno okolje, pošten odnos med sodelavci, možnost izkoriščanja znanja, stabilnost podjetja in dobra delovna klima,
  • zaposlitev nedoločen čas s poizkusim obdobjem 3 mesecev,
  • 8 urni delovnik od ponedeljka do petka, da imaš čas tudi zase in svojo družino.

Kako se prijaviti

Če se želiš pridružiti naši ekipi pošlji svoj življenjepis in kratko spremno pismo na elektronski naslov: info@valles.si

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...