Picopek (2 delovni mesti) m/ž

Forno d.o.o. Objavljeno: 13/11/2014
Lokacija
Jesenice

Opis

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Naloge in odgovornosti:
    • čiščenje, pripravo in toplotno obdelavo živil;
    • razdeljevanje živil in jedi na posamezne obroke, garniranje in dekoriranje jedi;
    • pripravo in izdelavo hladnih in toplih jedi ter sladic po dnevnih menijih in jedilnem listu;
    • poznavanje oziroma uporabo receptov za posamezne jedi;
    • poznavanje količinskih normativov za porabo živil in za posamezne obroke gotovih jedi ter poznavanje in upoštevanje prehrambnih vrednosti živil;
    • skrb za higieno in čistočo v kuhinji ter skrb za ustrezno hrambo živil;
    • amostojna in kvalitetna peka pizz, priprava surovin.

PRIČAKUJEMO

  • Zahtevana izobrazba:IV., V.
  • Pričakujemo:
    • IV. ali V. stopnjo izobrazbe,
    • zaželene so delovne izkušnje najmanj dve leti,
    • prijaznost,
    • komunikativnost,
    • urejenost...

PONUJAMO

  • Ponujamo:
    • zaposlitev za določen čas z poizkusno dobo, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
    • plačilo je fiksna urna postavka + stimulacija,
    • delo v prijetnem kolektivu.

Kandidati imajo možnost prijave do vključno 13.12.2014 in sicer naj:

  • Pokličejo za razgovor:  040 380 720 g. Aljoša
  • Ali pošljejo vlogo preko elektronske pošte na: aljosa.stebe@siol.net

Delodajalcu povejte, da ste zaposlitveni oglas videli na Zaposlitev.info.

Sorodna dela

2017-09-19T00:05:27+00:00