Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
16/02/2024
Lokacija
Maribor
Regija dela/iskanja
Podravska

Zaposlimo organizirano, visoko motivirano in k doseganju ciljev naravnano osebo s smislom za komunikacijo in delo v ekipi. Odprtost, dinamičnost, odločnost in fleksibilnost so vaša prednost.

Opis delovnega mesta:

  • priprava pekovskih izdelkov,
  • obvezno poznavanje postopkov priprave, oblikovanja, mešanja in peke izdelkov,
  • upoštevanje vse sanitarno higienskih postopkov pri pripravi izdelkov,
  • skrb za urejeno, čisto in varno okolje ter spoštovanje HACCAP sistema.

Pričakujemo:

  • ustrezna izobrazba pekovske smeri oz. nekajletne samostojne izkušnje,
  • motiviranost za delo z željo uresničevanja načrtovanih obveznosti,
  • kreativnost in odprtost za izdelavo novih izdelkov,
  • zanesljivost in timski duh.

Ponujamo:

  • uvajanje v celotni proces priprave, oblikovanja izdelkov ter peke.
  • stanoviten delovnik, v pretežno dopoldanskem času s prihodom v zgodnjih jutranjih urah,
  • zaposlitev za polni delovni čas (40h),
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • možnost takojšnjega pričetka z delom oz. po dogovoru,
  • redno plačilo z možnostjo pridobitve dodatne nagrade,
  • izplačani letni regres ter socialno varnost,
  • priložnost za razvoj osebnih kompetenc in možnost napredovanja na vodilna delovna mesta.

Vsem sodelavcem je vedno na voljo hitro dostopno in brezplačno parkirno mesto v garažni hiši.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.

Sorodna dela

Pek m/ž   Oplotnica - teren
25/03/2024