Oskrbnik/-ica planinske kuhinje m/ž

PALMIERI, d.o.o. Objavljeno: 01/07/2017
Lokacija
Velika Planina
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska, Gorenjska

V idiličnem Eko resortu v Godiču pod Veliko planino v svoj kolektiv zaposlimo novega sodelavca/-ko: Oskrbnika domače planinske kuhinje tipa odprta kuhinja.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • Delo v kuhinji - samostojna priprava domačih jedi, tipičnih za Veliko planino, kot so: žganci, jota, kislo mleko, kruh, štruklji, sladice, zelenjavnih jedi s sestavinami iz domačega vrta, ipd ...
  • Sodelovanje pri pripravi jedilnega lista in pri pripravi ponudbe dodatnih sezonskih jedi.

Pričakovanja

  • Delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu
  • Vozniški izpit B kategorije

Glavne lastnosti, ki jih pričakujemo:

  • Kreativnost,
  • izkušnje pri pripravi domačih jedi,
  • smisel za delo z ljudmi,
  • smisel za estetiko,
  • urejenost,
  • smisel za red in čistočo.

Nudimo

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo 3 mesecev
  • Delo v sproščenem idiličnem okolju

Kako se prijaviti

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali ter imate ustrezne veščine za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam najkasneje do 18.7.2017 oddate svoje prijave preko:

  • Spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info,
  • ali nas pokličete za razgovor na: 041 612 284 (g. Zorman Matjaž)

Sorodna dela

2017-10-10T04:18:59+00:00