Operativni delovodja v livarni m/ž

LIVARSTVO KRIM PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O. Objavljeno: 12/03/2014
Lokacija
Ljubljana

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

VODENJE PROCESA PROIZVODNJE OZIROMA DELO S SKUPINO DELAVCEV, KI OBSEGA: IZDELAVA PEŠČENIH KALUPOV, PRIPRAVA VLOŽKA IN TALJENJE, LITJE, ČIŠČENE IN BRUŠENJE ULITKOV, OSNOVNO VZDRŽEVANJE STROJEV IN NAPRAV V LIVARNI, TER VSA DRUGA POMOŽNA DELA V LIVARNI

Pričakujemo:

  • Srednjo poklicno izobrazbo: Strojništvo
  • 5 let delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Dobro govorjenje in razumevanje angleškega jezika
  • Osnovno delo z urejevalniki besedil in preglednicami
  • Organizacijske sposobnosti
  • Sposobnost vodenja manjše skupine ljudi
  • Samostojno odločanje
  • Tehniška pismenost ter poudarjen interes za tehniko
  • Zaželjene izkušnje pri delu v livarni

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 12 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev
  • Dopoldanski delavnik
  • Možnost napredovanja na mesto namestnika direktorja za proizvodnjo, z ustreznim dvigom osebnega dohodka

Prijave pričakujemo do 11.4.2014 in sicer preko e-sistema Zaposlitev.info.

Sorodna dela

2017-09-20T15:01:26+00:00