Natakarski pomočnik m/ž

Gostinstvo Kotnik d.o.o. Objavljeno: 19/06/2015
Lokacija
Kranjska Gora

Opis

Opis delovnega mesta:

-Sprejem naročil,

-priprava pijače in pogrinjkov,

-priprava in ureditev prostorov za strežbo,

-skrb za čistočo točilnega pulta,

-strežba hrane in pijače po navodilih natakarja ter

-delo z računalniško blagajno.

Pričakujemo:

-2 leti delovnih izkušenj na področju strežbe pijač in hrane,

-aktivno znanje slovenskega, nemškega in angleškega jezika,

-zaželjeno znanje italijanskega jezika ter

-urejenost, komunikativnost in zmožnost dela v timu.

Nudimo:

-redno delovno razmerje za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom,

-dvoizmensko delo za polni delovni čas ter

-delo v prijetnem kolektivu in podjetju z več kot 40-letno tradicijo na področju gostinstva.

Prijave z vašimi kontakti (telefonska številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj v obliki življenjepisa sprejemamo na elektronski naslov: restavracija@hotel-kotnik.si ali na naslov: Gostinstvo Kotnik d.o.o., Borovška cesta 75, 4280 Kranjska Gora.

Sorodna dela

2017-10-17T12:38:21+00:00