Natakar / natakarica m/ž

Forno d.o.o. Objavljeno: 16/04/2015
Lokacija
Jesenice

Opis

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Naloge in odgovornosti:
    • pripravljalna dela v natakarski pripravljalnici: priprava perila, namiznega inventarja in ureditev servirnih vozičkov;
    • pripravljalna dela v jedilnici oziroma prostorih, namenjenih postrežbi gostov: razporejanje miz in stolov, pogrinjanje in urejanje servirnih miz, pripravljanje pogrinjkov, dekoracije, jedilnih listov …
    • sprejem gosta ob njegovem prihodu: pozdrav, iskanje primerne mize, pomoč pri odlaganju garderobe, ponudba jedilnega lista ali vinske karte, seznanitev z dnevno oziroma aktualno ponudbo lokala, svetovanje pri izbiri jedi in pijač …; postrežba hrane in pijač, pospravljanje miz, priprava računa.

PRIČAKUJEMO

  • Zahtevana izobrazba:IV., V.
  • Pričakujemo:
    • IV. ali V. stopnjo izobrazbe,
    • zaželene so delovne izkušnje najmanj dve leti,
    • prijaznost,
    • komunikativnost,
    • urejenost...

PONUJAMO

  • Ponujamo:
    • zaposlitev za določen čas z poizkusno dobo, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
    • plačilo je fiksna urna postavka + stimulacija,
    • delo v prijetnem kolektivu.

Kandidati imajo možnost prijave do vključno 16.5.2015 in sicer naj:

  • Pokličejo za razgovor:  040 380 720 g. Aljoša
  • Ali pošljejo vlogo preko elektronske pošte na: aljosa.stebe@siol.net

Delodajalcu povejte, da ste zaposlitveni oglas videli na Zaposlitev.info.

Sorodna dela

2017-09-12T14:09:05+00:00