Natakar m/ž

Prevoz blaga in okrepčevalnica, Milan Obrez s.p. Objavljeno: 07/12/2016
Lokacija
3262 Prevorje
Regija dela/iskanja
Savinjska

V Gostišču Obrez, ki že več kot 26 let uspešno deluje in je znano po pristni domači hrani in kapljici v svoj kolektiv zaposlimo novega sodelavca/-ko za zasedbo delovnega mesta Natakar m/ž.

Vaše naloge bodo obsegale:

  • Točenje in strežba hladnih in toplih napitkov
  • Strežba hrane

Pričakovanja

  • Izobrazba ni pomembna, pomebno nam je delavnost, poštenost vestnost, prijaznost in samostojnost pri delu

Nudimo

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za nedoločen čas
  • Dobro plačilo
  • Dvoizmenski delavnik

Kako se prijaviti

Vaše prijave pričakujemo do najkasneje 23.12.2016 preko:

  • Elektronske pošte preko spodnjega obrazca Zaposlitev.info
  • Ali nas pokličite za razgovor na: 041 647 665 (Milan Obrez)

Sorodna dela

Natakar m/ž   Tolmin novo
27/06/2017
Natakar m/ž   Orehova vas novo
27/06/2017
Natakar m/ž   Kobarid novo
27/06/2017
Natakar m/ž   Maribor
21/06/2017
Natakar m/ž   Slovenske Konjice
21/06/2017
2017-06-26T09:55:01+00:00