Monter pohištva in hotelske opreme m/ž

AMALJA, d.o.o. Objavljeno: 03/10/2017
Lokacija
Terensko delo Slovenija in tujina
Osrednjeslovenska, Gorenjska, Podravska, Dolenjska, Savinjska, Pomurje, Koroška, Goriška, Obalna, Notranjsko-kraška, Spodnjeposavska, Zasavska, Tujina

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Montaža pohištva
  • Montaža sejemskih pultov, podestov
  • Delo se opravlja v Sloveniji in tujini

Pričakujemo:

  • IV., ali V. stopnjo izobrazbe tehnične smeri,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • osnovno znanje nemškega in angleškega jezika

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • zaposlitev za nedoločen čas.

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da nam  svoj življenjepis skupaj z telefonsko številko oddajo do najkasneje 30.10.2017 preko spodnjega obrazca E-prijava Zaposlitev.info, ali pokličite za razgovor na: 031 671 780 (Janko).

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2017-10-03T07:25:36+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?