Espada d.o.o.
Objavljeno
14/09/2021
Lokacija
Koper
Kategorija
Regija dela/iskanja
Obalna

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

MONTER MOTORNIH VOZIL (m/ž) v Kopru

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Opravljanje predelav in dodelav na vozilih
  • Opravljanje montaže in demontaže delov
  • Izdelava potrebnih delov za predelavo vozila
  • Izvajanje vzdrževalnih in popravljalnih del na transportni opremi
  • Izvajanje zaščite podvozja
  • Dovoz in odvoz vozil na razna delovna območja
  • Vožnja vozil
  • Spoštovanje procesov in navodil ISO standarda kakovosti
  • Opravljanje drugih del v skladu z navodili nadrejenega

PRIČAKUJEMO:

  • strokovno in kakovostno izvajanje zadolžitev, opredeljenih v opisu delovnega mesta, pogodbi o zaposlitvi, aktih družbe, kolektivni pogodbi, ostali veljavni zakonodaji
  • smotrno porabo sredstev in učinkovito izrabo delovnega časa
  • korekten in primeren odnos do strank in zaposlenih
  • varnost in zdravje pri delu ter varovanje okolja
  • varovanje osebnih podatkov
  • IV. ali III. stopnja tehnične izobrazbe
  • izkušnje na podobnih delovnih mestih

PONUJAMO:

  • delovno razmerje za nedoločen čas  v uspešnem, rastočem podjetju,
  • prijetno in urejeno delovno okolje
  • redno in stimulativno plačilo
  • stimulativno plačilo za opravljeno delo in možnost osebnega in strokovnega razvoja ter izobraževanja,

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: magdalena@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 482 149.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha