Monter in serviser klima naprav, hladilnih sistemov in toplotnih črpalk

KLIMA BELEHAR d.o.o. Objavljeno: 14/09/2017
Lokacija
Kranj
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska, Gorenjska

Opis

Opis delovnega mesta

Zaradi povečanega dela bi radi med svoje vrste povabili kader, ki že zna oziroma se je pripravljen usposobiti za dinamično delo na terenu:

  • montažo klima naprav - split sistemov, toplotnih črpalk,
  • servis prezračevalnih, ogrevalnih in hladilnih naprav,
  • priklop in vezava stikal ter avtomatike.

Pričakovanja

  • pričakujemo izobrazbo elektrotehnik elektronik, mehatronik, strojni tehnik, lahko tudi inženir strojništva ali elektrotehnike,
  • vozniško dovoljenje B kategorije,
  • poštenost, vestnost, natančnost, samoiniciativnost, urejenost,
  • občutek za ravnanje s strankami na terenu.

Nudimo

  • nudimo vam delo za določen čas, ob uspešnem sodelovanju možnost zaposlitve za nedoločen čas in dolgoročno sodelovanje,
  • redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja ter napredovanja,
  • delo v dinamičnem in urejenem delovnem okolju,
  • enoizmensko delo na terenu.

Kako se prijaviti

Če ste pripravljeni sprejeti izziv, se prijavite preko obrazca Prijavi se Zaposlitev.info do 14.10.2017 Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na tel. št. 04 235-20-40.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2017-09-19T09:19:18+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?