Mizar m/ž

KGŽ kovinska galanterija d.o.o. Objavljeno: 02/06/2017
Lokacija
Videm - Dobrepolje
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska, Dolenjska

Podjetje KGŽ d.o.o. razpisuje razpis za delovno mesto za Mizar m/ž.

Opis dela in delovnih nalog:

  • Čeljenje lesa,
  • izdelovanje možnikov in čepov,
  • strojno spajanje furnirja,
  • vrtanje, žaganje in skobljanje polizdelkov,
  • pomožna dela pri strojni in ročni obdelavi, sestavljanju,
  • pomožna pri lepljenju, furniranju in pri površinski obdelavi,
  • zavijanje in embaliranje polizdelkov in izdelkov.

Pričakujemo:

  • IV., ali V. stopnjo izobrazbe tehnične smeri,
  • vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • redno in stimulativno plačilo.
  • delovno razmerje za določen čas 3 mesecev,z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • zaposlitev v stabilnem podjetju z dobrimi delovnimi pogoji.

Vse zainteresirane kandidate vabimo, da nam  svoj življenjepis skupaj z telefonsko številko oddajo do najkasneje 20.6.2017, preko spodnjega obrazca E-prijava Zaposlitev.info.

Sorodna dela

Mizar m/ž   Tujina (Avstrija, Nemčija)
10/10/2017
Mizar m/ž   Slovenija in tujina
07/10/2017
Mizar m/ž   Avstrija
29/09/2017
Mizar m/ž   Tržišče
19/09/2017
2017-10-10T10:17:36+00:00