Marketing in prodaja m/ž

Veliki premiki do uspeha, Mateja Hrnčič s.p. Objavljeno: 08/05/2015
Lokacija
Delo na terenu
Vrsta zaposlitve
Kategorija

Opis

VELIKI PREMIKI DO USPEHA, MATEJA HRNČIČ s.p.

Veliki premiki do uspeha je mlado podjetje, ki širi svojo vizijo »Vse je možno«. Naše delo obsega pretežno poslovno svetovanje in razne podjetniške storitve. Povezujemo se s podjetniki, jim nudimo možnosti odkrivanja svojih potencialov in različne vrste pomoči, ki jo kot podjetniki potrebujejo. Če želite z nami širiti vizijo in ste dovzetni za nove izzive, ste prava oseba za naš tim.

OPIS DELOVNEGA MESTA

Naloge in odgovornosti:

  • Seznanitev z aktivnostmi podjetja;
  • Odkrivanje svojega potenciala in uporaba le – tega v praksi;
  • Promocija podjetja;
  • Pomoč pri marketingu;
  • Iskanje potencialih strank;
  • Mreženje in delo na terenu.

PRIČAKUJEMO

  • Samostojnost pri opravljanju dela;
  • Fleksibilnost in veselje do dela na terenu;
  • Komunikacijske sposobnosti;
  • Veselje do dela z ljudmi;
  • Želja po razvijanju svojega potenciala;
  • Izpit B kategorije in lasten prevoz.

POGOJ

Kandidat bo delo opravljal v okviru programa Zavoda za zaposlovanje (Usposabljanje na delovnem mestu). Programa traja 3 mesece, z možnostjo nadaljnjega sodelovanja. Kandidat mora biti star do 30 let in biti prijavljen na Zavodu za zaposlovanje kot brezposelna oseba vsaj 3 mesece. Prav tako pridejo v poštev le kandidati iz štajerskega območja.

Delo bo potekalo pretežno od doma in na terenu. Urnik dela je fleksibilen.

ROK PRIJAVE

Življenjepis in opis delovnih izkušenj pošljite na elektronski naslov: velikipremikidouspeha@gmail.com, najkasneje do 17.05.2015. Za dodatne informacije smo dosegljivi na tem elektronskem naslovu.

Sorodna dela

2017-10-13T11:58:09+00:00