Espada d.o.o.
Objavljeno
15/09/2021
Lokacija
Gorenjska
Regija dela/iskanja
Gorenjska

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

KUHAR NA GORENJSKEM (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Regeneriranje in samostojna priprava preprostih jedi
  • Poznavanje dokumentacije HACCP
  • Organiziranje dela
  • Oskrbovanje delilne linije in delitev malic
  • Skrb za čistočo in higieno
  • Dvoizmensko delo, prosti vikendi
  • DODATNA STIMULACIJA

PRIČAKUJEMO:

  • Ustrezna izobrazba: Kuhar ali gostinski/živilski tehnik
  • Izkušnje na podobnih delovnih mestih, poznavanje normativov
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Dinamično, skrbno, natančno, motivirano in komunikativno osebo
  • Veselje do dela in timskega dela

NUDIMO:

  • Razvoj v naprednem in uspešnem podjetju
  • Primerno in redno plačilo s stimulacijo
  • Veliko možnosti za izobraževanje in napredovanje
  • Dostop do široke baze znanja

Prijavite se zdaj!

Pokličite na 031 76 76 74 (Dejan).

Pošljite življenjepis na elektronski naslov:

dejan@espada.si

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha