Kuhar m/ž

RIVAL TRADE d.o.o. Objavljeno: 07/02/2018
Lokacija
Trzin
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Podjetje Rival trade d.o.o. Trzin se ukvarja s prodajo svežih in zamrznjenih rib, rakov in mehkužcev z Jadrana, Sredozemlja in ostalih morij.

V svoj kolektiv vabimo novega sodelavca na delovno mesto Samostojnega kuharja oz. pomočnika kuharja (m/ž) NA LOKACIJI BTC DELIKATESA IN KONOBA

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:

  • samostojna priprava in peka rib in ribjih jedi,
  • vzdrževanje higiene in opravljanje vseh ostalih del v kuhinji.

Pričakovanja

Pričakujemo

  • vsaj IV. stopnjo izobrazbe,
  • 3 let delovnih izkušenj v kuhinji,
  • izpit B kategorije,
  • samostojno kreiranje jedi,
  • izkušnje in poznavanje rib in priprava ribjih jedi,
  • hitrost, natančnost, resnost, urejenost, delavnosti, prilagodljivost,
  • nekonfliktnost in voljo do dela in pozitivna naravnanost

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja, lahko tudi preko s.p.
  •  polni delovni čas, lahko tudi polovični
  • 3 mesece poskusnega dela,
  • sobote do 17 ure, nedelje proste
  • Ugoden odpiralni čas v sklopu BTC TRŽNICE

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo do 9.3.2018.

  • po pošti: Peske 8, 1236 Trzin
  • po elektronski pošti: andreja@rivaltrade.si
  • po telefonu: 031 755 009
Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

Kuhar m/ž   Ljubljana
06/02/2018
Kuhar m/ž   Maribor z okolico
01/02/2018
2018-02-07T13:51:17+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?