Espada d.o.o.
Objavljeno
14/09/2021
Lokacija
LIpica
Regija dela/iskanja
Notranjsko-kraška

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

KUHAR (m/ž) v Lipici

DELOVNE NALOGE:

  • predpriprava živil, priprava in dekoriranje tako hladnih kot toplih jedi po dnevnih menijih in jedilnem listu in a la carte
  • priprava sladic
  • priprava in izvedba cateringa
  • priprava hrane za različne dogodke (npr. poroke, pikniki, .. )
  • pomoč pri skladiščenju, skrb za optimalno količino zalog, pomoč pri dnevnem naročanju gostinskega materiala
  • izvajanje drugih nalog skladno z delokrogom delovnega mesta za katere je strokovno usposobljen in izpolnjuje zahteve iz naslova varnosti in zdravja pri delu.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • zaključena V. stopnja ustrezne smeri
  • aktivno znanje slovenskega jezika
  • pasivno znanje italijanskega ali angleškega jezika
  • smisel za pripravo hrane
  • osebne lastnosti (natančnost, odgovornost, poštenost, visoka stopnja higiene in osebne urejenosti, občutek za red in čistočo, organizacijske sposobnosti, prijaznost, komunikativnost, kreativnost)
  • pripravljenost na izmensko delo, vključno z delom med vikendi.

KAJ PONUJAMO:

  • urejene delovne pogoje v novem hotelu
  • pogodba o zaposlitvi za določen čas 6-ih mesecev, iz razloga sezonskega dela in z možnostjo podaljšanja
  • prijetno in dinamično, z izzivi prepleteno delo
  • redno in konkurenčno plačilo
  • delo v uspešnem in stabilnem podjetju z dolgoletno tradicijo

Prijavite se zdaj!

Pošljite prijavo in življenjepis na elektronski naslov kadri@espada.si

Za informacije pa pokličite na telefon: 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha

Sorodna dela

KUHAR (M/Ž)   OKOLICA GROSUPLJA
20/09/2021
15/09/2021
Kuhar m/ž (možnost nastanitve)   Slovenske Konjice
15/09/2021
14/09/2021
14/09/2021