Kuhar m/ž

Gostilna, pizzeria in delikatesa Ljubljanski Dvor, Ivan Kapetanović s.p. Objavljeno: 31/07/2015
Lokacija
Ljubljana

Opis

Opis delovnega mesta:

  • predpriprava in priprava hrane
  • priprava jedi v skladu z obstoječim menijem
  • skrb za kakovostno izvedbo jedi
  • vzdrževanje higiene delovnih sredstev in delovnih površin
  • skrb za red in čistočo celotnega delovnega mesta
  • druga dela v okviru delovnega mesta po navodilu delodajalca

Pričakujemo:

  • delavno, zanesljivo ter prilagodljivo osebo
  • pripravljenost na 5 do 6 dnevni delovnik - dela se tudi ob sobotah, nedeljah in praznikih
  • izkušnje na tem področju

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 1-5 mesecev
  • delo poteka v dveh izmenah
  • jutranja do 17:00
  • večerna do 00:00
  • dosledno plačevanje prispevkov, plače in regresa
  • delo v uspešnem ter stabilnem gostinskem podjetju z dolgoletno tradicijo

Zainteresirani kandidati se lahko na delovno mesto prijavijo preko elektronske pošte ljubljanskidvor@gmail.com ali telefona 01 251 6555.

Sorodna dela

KUHAR (M/Ž)   Avstrija novo
23/10/2017
Kuhar m/ž   Ljubljana
05/10/2017
2017-10-18T09:05:46+00:00