KOORDINATOR JAVNIH RAZPISOV (M/Ž)

CETIS, d.d. Objavljeno: 12/06/2014
Lokacija
CELJE
Vrsta zaposlitve
Kategorija

Cetisov uspeh temelji na zaposlenih z različnimi znanji, ki so naklonjeni novim izzivom, na inovativnih posameznikih, ki znajo svoje znanje profesionalno izkoristiti in ga uporabiti za rast družbe ter za svojo osebno rast in razvoj. Vsak od zaposlenih doprinaša k razširjanju svojega znanja med sodelavce za boljši uspeh družbe, vseh zaposlenih in nenazadnje timskega dela.

Ste natančni, prodorni, proaktivni, vztrajni in polni novih idej? Imate sposobnost zaznavanja priložnosti, ki jih drugi ne vidijo? Želite graditi svojo kariero na področju javnih razpisov in pridobivanja nepovratnih sredstev?

Vaše naloge bodo:

-          spremljanje domačih in tujih razpisov ter javnih naročil,

-          oblikovanje projektnih idej in priprava razpisno-ponudbene dokumentacije,

-          skrb za standardiziranost prijavljanja na razpise in javna naročila,

-          izvajanje vseh nalog s področja intelektualne lastnine,

-          skrb za zakonsko ureditev področja raziskovalno razvojne dejavnosti v družbi,

-          koordinacija javnih razpisov in javnih naročil znotraj družbe ter

-          skrb za poročanje.

Od Vas pričakujemo:

-          vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju pridobivanja nepovratnih sredstev ter prijav na javne razpise,

-          zaključeno najmanj VI. stopnjo izobrazbe družboslovne ali naravoslovne smeri,

-          tekoče znanje angleškega jezika ter vsaj osnovno znanje drugega tujega jezika (nemščina, španščina ali francoščina),

-          poznavanje zakonodaje,

-          visoko stopnjo pismenosti v slovenskem in angleškem jeziku,

-          napredno znanje MS Office ter

-          vozniški izpit B kategorije.

Izbranemu kandidatu nudimo delo v mednarodnem poslovnem okolju, z jasno izdelanim načrtom razvoja kariere, možnostjo strokovnega in osebnega razvoja ter stimulativno plačilo. Z izbranim posameznikom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi s poskusnim obdobjem. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom, zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.

V kolikor vidite izziv v katerem izmed razpisanih delovnih mest in hkrati ustrezate vsem razpisnim pogojem, vas vabimo, da nas prepričate z motivacijskim pismom, ki mu priložite strukturiran življenjepis in ustrezna dokazila.

Prijave pošljite v petih (5) delovnih dneh po objavi oglasa, na elektronski naslov:jaz@cetis.siali na naslov: Cetis d.d., Čopova ulica 24, 3000 Celje (s pripisom naziva delovnega mesta, na katerega se prijavljate).

Sorodna dela

2017-10-19T20:04:14+00:00