200x200 liv systems
LIV Systems d.o.o.
Objavljeno
01/12/2023
Lokacija
Postojna
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska, Obalna, Notranjsko-kraška

Opis

liv sistemi

Podjetje LIV SYSTEMS d.o.o. je eno izmed vodilnih proizvajalcev transportnih koles, proizvodni program pa vključuje še proizvodnjo samokolnic in tehničnih izdelkov iz kovine in plastike. Na leto izdelamo več kot 5 milijonov koles, ki so trpežna, vrhunske kakovosti in se vrtijo v zadovoljstvo milijonov zvestih uporabnikov po vsem svetu.

Zaradi širitve proizvodnega programa, krepimo ekipo strokovnjakov in vabimo v podjetje nove sodelavce.

Kontrolor kakovosti (m/ž)

Delovne naloge in odgovornosti:

  • izvajanje kontrole kakovosti proizvodnega procesa - operativna kontrola
  • sodelovanje pri določanju parametrov kakovosti
  • kontrola kakovosti vhodnih materialov - vhodna kontrola
  • sodelovanje pri izdelavi tehnične dokumentacije
  • izpolnjevanje in vodenje dokumentacije, zapisov
  • analiziranje in sodelovanje pri ugotavljanju vzrokov neustrezne kakovosti
  • sodelovanje pri določanju preventivnih in korektivnih ukrepov
  • obvladovanje merilne in preskusne opreme
  • sodelovanje v skupinah za izboljšanje kakovosti
  • odgovornost za kvaliteten in učinkovit nadzor proizvodnih procesov, materialov in izdelkov
  • ostala dela po navodilu nadrejene osebe

 Pričakujemo:

  • VI. stopnjo  izobrazbe tehnične smeri, zaželene delovne izkušnje na tem področju
  • samoiniciativnost, natančnost, sistematičnost, urejenost
  • poznavanje dela na računalniku s programi (MS Office)
  • poznavanje osnovnih orodij kakovosti, orodij za reševanje problemov,  tehnoloških postopkov, branja tehničnih risb in statistične kontrole procesov
  • pasivno znanje angleškega jezika
  • teamsko delo
  • pripravljenost za delo v dveh izmenah
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in poskusnim delom v trajanju treh mesecev
  • delo v podjetju z dolgoletno tradicijo
  • strokovno mentorstvo

Način prijave kandidata:

Kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti ali po pošti.
Kontakt za kandidata:
Luciano Česnik, telefon 041 666 897, e-naslov: luciano.cesnik@livsystems.si
Naslov: LIV SYSTEMS d.o.o., Industrijska cesta 2, 6230 Postojna